Stichting Het Overleg Dutch Law Firm Librarians  
     
Het Overleg

Doorzoek deze site met
   
Home Bijeenkomsten Agenda Publicaties Beroeps informatie Links Prikbord Contact

Aanvullingen, verbeteringen en/of wijzigingen voor deze lijst per email sturen aan: info@hetoverleg.org

NAAM ORGANISATIE EMAIL
Adema, M. PricewaterhouseCoopers monique.adema@nl.pwcglobal.com
Alderhout, P. Wijn & Stael wijnstael@balienet.nl
Bannenberg, P. KNB p.bannenberg@knb.nl
Berg, C. van den Russell  
Berg, S. van den De Brauw Blackstone Westbroek  
Bok, E. Caron & Stevens elizabeth.bok@bakernet.com
Boulogne, M. Loyens & Loeff mieke.boulogne@loyensloeff.com
Clay, A. Stibbe Simont Monahan Duhot antoinette.clay@stibbe.nl
Doorn, S. van Schaap & Partners vandoorns@hotmail.com
Gaal, P. van Van Veen pvg@vanveen.com
Geus, M. de Caron & Stevens machteld.de.geus@bakernet.com
Hengel, J. van Trenité Van Doorne hengel@trenite.com
Heukelom, E. van De Brauw Blackstone Westbroek evanheukelom@dbbw.nl
Hoebe, M. Schut & Grosheide m.hoebe@schutgrosheide.nl
Klugt, E. van der De Brauw Blackstone Westbroek ercmvanderklugt@dbbw.nl
Koedam, A.J. Kienhuis Hoving a.j.koedam@kienhuishoving.nl
Kooning, K. Nauta Dutilh koonink@nautadutilh.nl
Kuipers, R. De Brauw Blackstone Westbroek krgkuipers@dbbw.nl
Leeuwen, E. van Caron & Stevens erica.van.leeuwen@bakernet.com
Lentz, J. De Brauw Blackstone Westbroek jlentz@dbbw.nl
Meijer, W. Nauta Dutilh meijerw@ams.nautadutilh.nl
Molenaar, H. Banning, de Rijter & Wiegman h.molenaar@banningderuijter.com
Morgenstern, V. De Brauw Blackstone Westbroek vcmorgenstern@dbbw.nl
Nelis, R. Nauta Dutilh rfjbakker@hetnet.nl
Pater, E. de Loyens & Loeff  
Pot, J. Nysingh Dijkstra de Graaff j.a.pot@nysingh.nl
Rienks, G. Boekel de Nerée greetje.rienks@bdn.nl
Rovers, M. Houthoff  
Scheepers, M. CMS Derks Star Busmann Hanotiau m.scheepers@cmsderks.nl
Schoorl, H. Barents & Krans schoorl@barentskrans.nl
Smid, S. Houthoff Buruma ssmid@houthoff.nl
Soeters, J. Trenité Van Doorne soeters@trenite.com
Spek, G. van der Holland van Gijzen nlspek01@ey.nl
Steinberg, M. Houthoff Buruma steinberg@houthoff.nl
Sterringa, H. Allen & Overy han.sterringa@allenovery.com
Thöne, M. Ekelemans Den Hollander m.thone@edh.nl
Turksema, E. Van Schoonhoven in’t Veld e.turksema@vsiv.nl
Ubink, M. Stibbe Simont Monahan Duhot mario.ubink@stibbe.nl
Verheugt, P. Trip p.verheugt@triplaw.nl
Visser, K. Loyens & Loeff karin.visser@loyensloeff.com
Vogel, M. Trenité Van Doorne vogel@trenite.com
Wijermars, M. Trenité Van Doorne wijermars@trenite.com
Wit, T. KNB t.wit@knb.nl
Withagen, E. Nysingh Dijkstra de Graaff e.l.withagen@nysingh.nl
Woude, C. van der Stibbe Simont Monahan Duhot carolien.vanderwoude@stibbe.nl

terug naar verslag


Wilt u hier ook uw logo met hyperlink naar uw site? Laat het ons weten.

 

   
     

© 2001-2023 Het Overleg